Karrier

Széles nemzetközi és belföldi ügyfélkörrel rendelkező, gazdasági joggal foglalkozó,
azon belül média- és reklámjogi ügyekre szakosodott ügyvédi irodánk

                                      ü g y v é d j e l ö l t e t

                                                       keres.

Feladatok:

  • szerződés-véleményezés és előkészítés
  • beadványok, hivatalos levelek szerkesztése
  • cégeljárásban okiratok, kérelmek előkészítése
  • jogi állásfoglalások készítése, jogi kutatómunka
  • ügyfelekkel és hatóságokkal való kapcsolattartás

Az ideális jelölt:

  • magas szintű angol nyelvtudással rendelkezik (a német nyelvtudás előnyt jelent)
  • érdeklődik a polgári jogi szerződések, a gazdasági jog és a médiajog iránt
  • a diploma megszerzését követően minimum 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • legalább cum laude minősítésű diplomával rendelkezik
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkát végez
  • magabiztos, határozott fellépésű
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik írásban és szóban

Amit mi kínálunk:

  • fiatal csapatban önálló munkavégzési lehetőség
  • érdekes feladatok
  • versenyképes jövedelem

Magyar és angol nyelvű önéletrajzokat a következő e-mail-címre várjuk: annamaria.csorba@panszky.hu

Pánszky Ügyvédi Iroda